Všeobecné sestry / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaDiakonie ČCE - středisko Vsetín
ÚvazekHPP
Mzdaod 32 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

VŠEOBECNÉ SESTRY
Nabízíme práci bez nočních směn a více volného času pro rodinu a zájmy - až 15 dní volna v měsíci.
NÁPLŇ PRÁCE: Ošetřovatelské úkony odbornosti 913, indikované praktickým lékařem. Jedná se např. o tyto úkony: příprava a podání léků per os, mastí a jiných léčiv, odběry biologického materiálu, aplikace léčebné terapie, aplikace inzulinu, ošetřovatelská rehabilitace, péče o rány, sledování fyziologických funkcí (TK, P, TT), komplexní ošetřovatelská péče, vedení dokumentace a individuálních plánů a další.
POŽADUJEME: Protože přejíždíme mezi klientskými rodinami, je nutné, abyste byl/a aktivní řidič/ka (ŘP sk. B).
NABÍZÍME: Rozpis služeb po domluvě. Nabízíme komplexní zaškolení. 5 týdnů dovolené. Skvělý kolektiv a příjemná atmosféra na pracovišti. Příspěvek na masáže a obědy. Věrnostní odměny. Zázemí stabilní neziskové organizace. Náborový příspěvek 50 tis.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Ing. Magdaléna Husová, telefonicky: 739 244 872, nebo emailem na adresu: [email protected]
ov.e. 12.4.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ohrada 1864, Vsetín, 75501, Česko
mzda, plat (hrubý):od 32 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Diakonie ČCE - středisko Vsetín, IČ: 73633178
datum zveřejnění nabídky práce:12. 04. 2024